شمع بیت المال

جان مولا حرف حق را گوش کن شمع بیت المال را خاموش کن

چرا علی (ع) سر در چاه کوفه درد دل میکرد

با سلام ازتاخیر بوجود امده در up وب صدمات ناشی از دفاع مقدس 8 ساله فعالیتها را کم کرده است

به هرحال ....

می گویند علی (ع) از پس از فاطمه (س) سر بر چاه کوفه درد دل میکرد علی (ع) که یارانی چون مالک ابوذر سلمان و... درکنارش بودند چرا سر مبارک خود را درچاه کوفه نموده و درد دل می کرد شما خوانند محترم پاسخ این سوال را درنظرات خود بنویسید .

اما نظر من با قطعه کوتاه ادبی است

هرکسی ازظن خود شد یارمن    ازدرون من نجست اسرار من

به مناسبت عید سعید فطر مسئولین نظام خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدند ایشان همچون سنوات گذشته راهنمایی ارشاد وتوصیعه داشتند در هفته دولت هم به دولتیان توصیه و فرمایشات داشتند .

در دیدار با مجلسیان هم فرمایشاتی فرمودند .

اما هرکس برداشت خود وقرائت خود را داشت و پس از برگشت از نزد مرشد ارشاد را برای دیگری گفت و گفت نظر مرشد ارشاد دیگری بوده است نه من من منم که خود را در خط انقلاب میدانم پس دیگری باید خود را هماهنگ کند .

اقایان مجلسی، دولتی ، قضایی ، مسئولین نظام ، اقایانی که خود را مبصرمیدانید و دیگران را بی بصیرت  وتلاش میکنید با فرمایشات ولایت دیگری را راهنمایی کنید ؛ واگر نشد توهین کنید، تحقیر کنید ، تهدید کنید شما فقط بلدید به جان یکدیگر بیفتید؟  شیرید اما درون پاکت !  وقتی جنگ بود کجای کاربودید وقتی شیران عالم مقابل  دنیا ایستاده بودند شما مشق اقتصاد ، سیاست و شاید  تزویر میکردید . مردان مردی چون کاوه ، همت ، باقری  ، باکری و.... هزاران شهید دیگر فضای امن داخل شهر ها را برای مشق نوشتن شما اماده میکردند دست ، پا ، سر ، خون می دادند تا شما مشق کنید. اما جنگ تمام شد چشمها منتظر خونها منتظر خونبهای دردست دشمن به جای انکه در برنامه ریزی و فعالیت های میدانی طوری عمل کنید که بتوانید خسارتهای ناشی از جنگ را وصول کنید  طوری برنامه ریزی کردید که خون ملت ایران را به شیشه کردید اقا زاده درست کردید وبه جان مال ملت ایران انداختید دو قرت نیم هم طلبگار شدید .

دشمن اما  همچنان اماده  (جنگ 8 ماهه  براه انداختند  با قلم بر روی ما هی تاختند ) جنگ افزارشان هم شمایان بودید .

امروز برای ارشا د نزد مولا می روید   روز بعد با  کلامش برسر او میزنید  شما درمقابل خونی که برایتان خرج شد تا مشقتان تمام شود بدهکارید ، شما به خانواده معظم شهدا وایثارگران و ملت بزرگوار میهن اسلامی بدهکارید؛ حتی پس ازمرگتان شما این واقعیت را بدانید واز روی ان مشق کنید که هرکلامی که بوی تعفن اختلاف از ان بیرون زند مسیر انقلاب نیست و شماها انقلابی نیستید خود را با رنگ لعاب اصولگرایی و... در خط انقلاب بودن وامثالهم سرگرم نکنید امروز در خط انقلاب و لایت بودن عمل به فرامین ولی است ؛ پس فرمایشات رهبری معظم انقلاب را تفسیر به رای نکنید و توی سر یکدیگر نکوبید مردم خوب درمورد شماها داوری خواهند کرد امام وامتش امروز خوب شمایان را رصد می کنند از بعداز جنگ 8 ماهه هریک برای خود سنگری ساخته اید توپهایتان را مقابل یکدیگر گرفته اید به هم شلیک میکنید وای بر شما که  دردوسوی سنگرهای پوشالی شما ملت بزرگوار ایران اسلامی قراردارند ملت شریف ایران با وجود دوستانی مانند شما دیگر هیچ دشمنی نمیخواهند یعنی دشمنی باقی نمی ماند اختلافات بنیادین ناشی از کینه وحسد خود را بجای اختلافات سلیقه مانند گلوله به سر وسینه یکدیگرمی کوبید هرکس که میخواهد خود را محک بزند که کجای کار است باید بیند رهبر فرزانه انقلاب چه فرموده است راه روشن است انهایی که با فانوس دنبال راه میگردند به بی راهه رفته اند که نور را نمی بینند به شما توصیه میشود برگردید کلام امروز امام نیاز به تفسیر ندارد  که هرکس به رای خود انرا تفسر کند   تمام انچه  امروز بعنوان ابزار دراختیار شماها است فقط برای خدمت به کشور است وبس  جنگ افزاری است برای حمله به دشمن نه امام و امتش ؛ وقت تنگ است ای کسانیکه با نان و اب این ملت گوشت بر بدن خود افزودید بدانید که نسلهای پس از شماها هم به ملت بزرگوار ایران اسلامی مدیون است از رهبر بزگوار انقلاب عذر خواهی میکنم که اینگونه قلمی خشن برای مسئولین بکار بردم ازملت شریف وبزرگوار پوزش میخواهم که اینگونه تند وتیز نوشتم اما چه کنم که درد دل ما تبدیل به تومور شده  قرنی از انقلاب گذشته وهنوز مسئولین در کوچه پس کوچه های ازمون و خطا افتان وخیزان میروند و هزینه های انرا ملت می پردازد در سیاست ، اقتصاد،  فرهنگ ، اموزش و.... هزاران مشکلات دیگر که نیاز به تلاش وفعالیت شبانه روزی دارد ملت شریف ایران اسلامی با  چشمانی نگران بدنبال مسئولین راه افتاده است زمان کم ما بسیار گرانبها است امریکا در منجلاب فساد میسوزد غرب در باتلاق فحشا ومنکر وفساد گرفتار شده رژیم شیطانی صهیونیستی که روزگاری کمان اماده غرب بود امروز پاشنه اشیل انها شده است ملتهای جهان بدنبال الگویی جدید برای جایگزینی اصول غربی هستند نشانه های امید در دل ملتها پیدا شده است حکومتهای پلیسی دست نشانده جهان دچار تزلزل شده اند اینها و هزاران هزار مشکلات دیگرجهانی

حکوتها را دچار وادادگی کرده است پس امروز این فرصتها را نباید از دست داد ما نباید درگیر خود شویم تاانها مشکلات خود را به ما انتقال دهند وما را درگیر افعال خود کنند این توقع زیادی ازمسئولین نیست که مردم میخواهند خواسته های ملت ایران امروز از لسان ولی امرشان شنیده می شود پس بر مسئولین واجب است شنیدن ان و واجبتر است به کاربستن ان   و اسلام

 

+ نوشته شده در  شنبه بیستم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:33  توسط سید محمود لسان طوسی مشهد مقدس  |